Škola superhrdinů

26. dubna 2006 v 22:34 | Digi |  Filmy
Nová generace zachránců světa.

Will Nezdolný je syn dvou nejslavnějších superhrdinů - Velitele a Rakety. Sám však zatím ještě nenabyl žádných superschopností a to má nastoupit do školy pro superhrdiny. Tam zjišťuje, že se žáci dělí na dvě skupiny - hrdiny a parťáky. Při rozřazování "selže" a společně se svými kamarády Leilou a Zackem je přidělen k parťákům. Nejhůře to nese Willův otec. Po nějaké době při potyčce ve školní jídelně s Bojmírem i on získává supersílu a je rázem přidělen mezi hrdiny. Najde si holku Gwen a všechno se zdá být v pořádku. Jen Leilu, která je do něj potají zamilovaná, mrzí, že si jí Will všímá čím dál míň a ze zoufalství pozve na školní ples Willova největšího nepřítele - Bojmíra. Těsně před plesem se Will pohádá s Gwen, které dá na poslední chvíli košem a oznamuje rodičům, kteří jsou také pozváni na ples, že nikam nejde. Na plese se ale s Gwen vyklube Potížista, superpadouch, kterého už Velitel a Raketa jednou zneškodnili a začne zbraní zvanou Pacifikátor měnit všechny lidi na mimina. Leila, Bojmír, Zack, Machantta a "Nanuk na špejli" (zaboha si nevybavim, jak se jmenoval) utečou větrací šachtou. Tou dobou si Will prohlíží otcovo fotoalbum a na jedné fotce uvidí Gwen. Dojde mu, že ona je padouch a volá řidiče školního autobusu Rona Wilsona aby ho svezl. Dorazí do školy a podaří se mu Gwen porazit a všechny vrátit do "původního" stavu. A jak říká Will na konci: "Takže z mojí holky se stal můj úhlavní nepřítel, z úhlavního nepřítele můj nejlepší kámoš a z mojí nejlepší kámošky moje holka. Ale o tom přece střední škola je."

DVD recenze: V novém dobrodružství studia Walt Disney uvidíte plno superhrdinů i populární hollywoodské herce Kurta Russela a Kelly Preston.
První rok na střední škole je vždycky obtížný. Tím víc, když nastupujete na střední škole pro superhrdiny, rodiče jsou legendární zachránci světa Velitel (Russel) a Raketa (Preston), ale u vás se zatím neobjevil ani sebemenší náznak nějakých zvláštních schopností. Ten nešťastník se jmenuje Will Nezdolný a potíže ho provázejí od prvního dne. Nakonec ale i on objeví své superschopnosti. Ty by mu ale byly málo platné, kdyby neměl skvělé parťáky!

Akční - barevný - 96 min - 2004
Kelly Preston,Kurt Russel, Michael Angarano, Danielle Panabaker, Mary Elizabeth Winstead
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lisa Lisa | 14. července 2007 v 21:30 | Reagovat

Je to super film !!!!!!!!§mam ho doma a divam se na nej skoro porad

2 Digi Digi | Web | 17. července 2007 v 12:15 | Reagovat

Já taky ;)

3 grabas grabas | 12. září 2007 v 17:31 | Reagovat

ja teš

4 ala ala | 1. ledna 2009 v 13:44 | Reagovat

je to super film

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.